CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală a lui Becali, egalată în prelungiri

Por um escritor misterioso
Last updated 06 setembro 2024
CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală  a lui Becali, egalată în prelungiri
Partida dintre CSA Steaua București și FCSB 2 s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Golurile au fost marcate de Alexandru Buziuc și Dragoș Huiban.
Ce se va întâmpla dacă Gigi Becali și FCSB pierd palmaresul în războiul cu Florin Talpan și CSA Steaua? Liderul Peluzei Nord, Gheorghe Mustață, pregătește terenul: „Dacă se apasă butonul, rămâne cum
FCSB II 1-2 CSA Steaua, Drama incredibila pentru pustii de la FCSB sub ochii lui Becali! GOL IN MINUTUL 90 PENTRU STEAUA! AICI TOT CE S-A INTAMPLAT
CSA Steaua - Metaloglobus 1-1. Start fals pentru echipa lui Daniel Oprița în noul sezon. Chipirliu a ratat un penalty în prelungiri - Antena Sport
Gigi Becali, reacție după decizia privind palmaresul dintre FCSB și CSA Steaua
Legenda Stelei distruge FCSB și anunță că UEFA va lua o decizie istorică dacă echipa CSA va promova în Superliga! „Printr-o aroganță se cheamă așa! Comandantul e un pion pe o tablă
Gigi Becali a fost prezent la FCSB II - CSA Steaua 1-2: „Hai să-l mâncăm pe Talpan!”
Cealaltă Steaua a jucat acasă, dar nu în Ghencea! ”Militarii”, fără victorie în campionat + surpriză imensă în meciul Concordiei Chiajna, cu Gabi Tamaș și Adi Popa titulari
Video Steaua - FCSB 2 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+3. Trei goluri anulate, două posibile penalty-uri și ocazii mari
CSA Steaua cere locul lui FCSB din Liga 1 și dezafilierea clubului lui Gigi Becali. Adrese oficiale către FRF, UEFA şi FIFA
Video FC Bihor - Dinamo 1-1. ”Câinii”, doar remiză la Oradea. Toate rezultatele din etapa a doua