FCSB s-a distrat cu Hermannstadt și a câștigat la scor

Por um escritor misterioso
Last updated 31 agosto 2024
Citeste pe : FCSB s-a distrat cu Hermannstadt și a câștigat la scor de neprezentare. „Roș-albaștrii”, lideri fără emoții
Hermannstadt - FCSB, Live Video Online, de la ora 20:00, într-un meci restant din etapa a 5-a Superligii
Hermannstadt - FCSB. Omrani a marcat golul victoriei
FCSB - U Cluj 1-1. Surpriză pe Arena Naţională! Roş-albaştrii s-au încurcat cu nou-promovata. Florin Tănase a înscris din penalty. Faze controversate chiar şi cu VAR! - Antena Sport
FCSB - Hermannstadt 0-0, ACUM, LIVE TEXT, pe . Liderul, meci dificil cu revelația campionatului, SuperLiga
11 concluzii după etapa a 8-a din Superliga - Eurosport
FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum arată clasamentul
U” Cluj, în semifinalele Cupei României! „Șepcile roșii” se vor lupta cu UTA, acasă, pentru un loc în ultimul act
Ce au făcut fotbaliștii de la FCSB după meciul cu Hermannstadt
FCSB - FC Hermannstadt, Live Video Online în etapa 20 din Superliga
Hat-trick în 33 de minute și pasă de gol în prima repriză! Fotbalistul care s-a distrat cu Olympiakos
FC Hermannstadt - UTA Arad, 0-0, scor final
Video FCSB - Hermannstadt 5-0. Elevii lui Petrea s-au distrat cu sibienii. Patru goluri marcate în prima repriză
FCSB - Slovan Liberec 0-2. Prima reacție a lui Mihai Pintilii, după eliminarea din Europa League - Eurosport