REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat în minutul 104

Por um escritor misterioso
Last updated 09 julho 2024
REZUMAT: Poli Iaşi - Hermannstadt 1-3. Record în Superligă: meci terminat  în minutul 104
Compartilhe seus vídeos com amigos, familiares e todo o mundo
REZUMAT Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în ultimul minut
FC Politehnica Iași 1-3 FC Hermannstadt :: Resumos :: Vídeos
GOOOL! Poli Iași - Hermannstadt 0-1. Balaure deschide scorul, după o eroare în apărarea gazdelor
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Conferință de presă Marius Măldărășanu, antrenor principal
Laser Shows - inaugurare Stadion Municipal Sibiu
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
REZUMAT Poli Iași - FC Hermannstadt 1-0
Rezumat: Hermannstadt - Poli Iași 0-1. Moldovenii scapă de ultimul loc