Meciul Hermannstadt-Poli Iaşi: Marius

Por um escritor misterioso
Last updated 10 setembro 2024
Marius Măldărăşanu, antrenorul echipei FC Hermannstadt, este de părere că formaţia pe care o conduce a pierdut două puncte în meciul cu Poli Iaşi, de vineri, scor 0-0, şi a dezvăluit că obiectivul sibienilor este calificarea în play-off de pe locul 4.
Nu plec. Marius Măldărăşanu a anunţat de ce nu o părăseşte pe Hermannstadt. Ce plănuieşte la echipa din Sibiu: Mă lasă să-mi fac meseria
Final incendiar la Sibiu! S-a terminat Hermannstadt-Poli Iași. Ce au făcut băieţii lui Marius Măldărăşanu - Sportbull
FOTBAL: Hermannstadt egal cu Poli Iași. Final de coșmar pentru sibieni - Sibiu Independent
Video Gabi Iancu a reușit o “bijuterie” de gol, cu călcâiul! “Out of this world“
Fotbal: FC Hermannstadt a câştigat la Iaşi cu Poli (3-1), în Superligă
Leo Grozavu, planuri mari pentru Hermannstadt - Poli Iași. Cum vrea să-l surprindă pe Marius Măldărășanu
Fotbal - Liga I: Politehnica Iaşi - FC Hermannstadt 1-0
Marius Măldărășanu, sincer după succesul cu Poli Iași: ”Puteam face ca scorul să fie mult mai mare!” - Realitatea Sportiva
FC Hermannstadt a pus în vânzare biletele pentru meciul cu Poli Iași. Prețuri de la 20 de lei
FC Hermannstadt - Politehnica Iași 0-0, în etapa 17 din SuperLiga. Final dramatic, cu penalty ratat în prelungiri. Clasamentul actualizat
Marius Măldărășanu pune presiune pe jucătorii lui Hermannstadt după remiza cu Poli Iași: ”Dacă vrem să fim în play-off, trebuie să ne gândim să fim pe locul 4, nu mai jos”
VIDEO ǀ ”Am pierdut două puncte”. Măldărăşanu, dezamăgit de remiza cu Poli Iaşi
FC Hermannstadt a ratat în ultimile minute victoria cu Poli Iaşi (0-0), în Superligă