Pobjeda s igračem manje! Gorica - Rijeka 1-0

Por um escritor misterioso
Last updated 29 julho 2024
Na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odigrana je utakmica 28. kola HT Prve lige između HNK Gorice i HNK Rijeke. Gorica je s igračem manje izborila pobjedu autogolom koji je postigao branič Rijeke Sava-Arangel Čestić. Žute kartone zaradili su Musa Muhammed (Gorica), Gnezda Čerin (Rijeka), Caio Cruz (Gorica, dva žuta), Prince Ampem (Rijeka). Caio Cruz […]
Rijeka sjajnim golom Pašalića svladala Goricu - HRT
Lokomotiva i Gorica podijelili bodove odigravši 2-2. Slaven Belupo - Rijeka 1-3
VIDEO Gorica pobjegla sa začelja ljestvice: Prekrasnim pogotkom srušili Rijeku
Hajduk u srijedu igra protiv Gorice na Poljudu • HNK Hajduk Split
Slobodna Dalmacija - Gorica bez većih problema pobijedila Rudeš, dovoljno je bilo prvo poluvrijeme
HNK Gorica - Pobjeda s igračem manje! Gorica - Rijeka 1-0
Dinamo gađao vratnice i gredu, vodio 2:0, briljirao 60 minuta, a onda s igračem manje strepio za pobjedu!
VIDEO/FOTO] Rijeka stigla do treće uzastopne pobjede; Gorica je teži poraz izbjegla zahvaljujući sjajnom golmanu Radoševiću - tportal
FOTO Juniori Gorice uvjerljivo poraženi od Rijeke
Gorica iznenadila Rijeku na Rujevici; Drmić golom ublažio poraz Rijeke
Rijeka očekivano do tri boda protiv Gorice, sedma utakmica gostiju zaredom bez postignutog gola - Sportnet
Rijeka se porazom vraća iz Velike Gorice, presudio je sjajan gol grobničkog napadača Fućka - Burin
Gorica - Dinamo 2-1, prva pobjeda Gorice nad Dinamom u povijesti
Gorica na domaćem terenu s igračem manje do pobjede nad Rijekom stigla autogolom –