CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în

Por um escritor misterioso
Last updated 02 agosto 2024
Hermannstadt a învins-o pe CFR Cluj, scor 1-0, în ultimul meci al anului din Superliga.
Ce au făcut fotbaliștii de la FCSB după meciul cu Hermannstadt
CFR Cluj ratează oportunitatea de a ocupa primul loc în Campionat. Hermannstadt - CFR Cluj, scor final 1-0 - Stirile Kanal D
hermannstadt - ultimele știri
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
Victorie uriașă pentru Sibiu cu CFR Cluj. Gol fabulos pentru Neguț și FC Hermannstadt termină turul pe locul patru (foto video)
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0 Torpila lui Neguț a alungat-o pe CFR din drumul spre primul loc. FCSB termină lider turul - Eurosport
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Neguţ a produs surpriza! CFR s-a încurcat şi a ratat şansa să îi sufle primul loc FCSB-ului - Antena Sport
Ne-am recăpătat încrederea”. Ce a spus Daniel Paraschiv, după ce Hermannstadt a bătut CFR Cluj și Farul
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Coșmar pentru Dan Petrescu în ultimul meci din 2022. Sibienii au dat lovitura în prelungiri - Playsport
FOTBAL: CFR Cluj - FC Hermannstadt 2-1 - CN Sport - Stiri sportive din Transilvania, Bucuresti, Romania