FC Hermannstadt - U Cluj, Live Video Online, în sferturile Cupei României

Por um escritor misterioso
Last updated 06 julho 2024
Andrei Nicolescu a dezvăluit aspectul care va fi hotărâtor pentru Dinamo în perioada de transferuri. Formația din Șos. Ștefan cel Mare se pregătește pentru o campanie puternică de transferuri în această iarnă, după ce jucătorii […]
U Cluj și CFR Cluj s-au calificat în sferturile Cupei României – Ziar de Cluj
FC Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2! Thiam a adus victoria ardelenilor cu un șut imparabil în partea a doua a meciului
Video UTA - U Craiova 1948 1-0. Arădenii sunt primii semifinaliști ai Cupei României
Momentul revanșei! FC Hermannstadt o reîntâlnește pe ”U” Cluj în sferturile Cupei României. Posibilă semifinală cu Universitatea Craiova sau Oțelul, Sport
VIDEO Hermannstadt - U Cluj 2-2. Oroian salvează un punct în prelungiri cu un şut de generic
Hermannstadt - Chindia Târgoviște 4-1, Ocna Mureș - Minaur Baia Mare 0-6 și FC Argeș - CS Universitatea Craiova 2-1 în grupa D din Cupa României! Cine s-a calificat în sferturi
Hermannstadt - Universitatea Craiova 0-0, ACUM, LIVE SCORE pe iAM Sport. Oltenii caută a patra victorie consecutivă în Superligă, SuperLiga
Calificare dramatică pentru FC Hermannstadt în sferturile Cupei României - Sibiu 100
LIVE VIDEO Hermannstadt - FCSB, joi, de la 20:00, pe Prima Sport 1! Echipa bucureşteană, în căutarea unui nou succes. Formaţiile probabile
Corvinul Hunedoara, calificare en-fanfare în sferturile din Cupa României. Hermannstadt, victorie miraculoasă în prelungiri
Video ”U” Cluj – CFR Cluj 1-1. Remiză în derby-ul orașului, iar situația în grupă rămâne deschisă
🔴𝐋𝐈𝐕𝐄: FC Hermannstadt - Sepsi Sf. Gheorghe