FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a

Por um escritor misterioso
Last updated 09 julho 2024
FC Hermannstadt a terminat la egalitate cu Politehnica Iaşi, scor 0-0, vineri seara, pe Stadionul Municipal din Sibiu, într-un meci din etapa a 17-a a Superligii de fotbal. Sibienii au ratat un
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
FC Hermannstadt a avut primul antrenament din noul sezon. „Vom merge rapid în Liga1”
Petrolul - Botoşani 2-1! Lupii au ajuns la opt meciuri fără înfrângere în Liga 1! Ţicu a revenit cu gol în primul 11 - Antena Sport
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri
FOTO VIDEO Cum a fost la meciul în care FC Hermannstadt a promovat în Liga 1
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Petrișor Petrescu, singurul sibian de la FC Hermannstadt - ”Speranța play-off-ului există. Ea ne-a dat aripi”
Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în primul meci al etapei cu numărul #17 a Superligii.
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
Video Hermannstadt - FCSB 1-2. Roș-albaștrii s-au calificat în semifinalele Cupei, cu supergolul lui Coman, din minutul 90